Mądry Andrzej – okręg nr 1

Mądry Andrzej – kandydat do Rady Miejskiej w Czaplinku – Okręg nr 1

W SŁUŻBIE DLA CZAPLINKA

Mieszkam w Czaplinku od 9 lat i razem z żoną Agnieszką wychowujemy czwórkę dzieci. Pracuję jako grafik komputerowy w firmie Tur-Plast. Od lat angażuję się w organizowanie uroczystości o charakterze patriotycznym i narodowym.

Szanowni Państwo
Ci którzy mnie znają mogą potwierdzić, że jeśli angażuję się w jakąś sprawę, ideę, akcję to robię to na 100% i w pełni dążę do profesjonalizmu.

Dlatego jeśli obdarzycie mnie, Drodzy Mieszkańcy, zaufaniem to możecie być pewni, że:

  • Zadbam, najlepiej jak tyko potrafię, o sprawy moich wyborców;
  • Wykorzystam wszystkie możliwości dla poprawy bezpieczeństwa na naszych osiedlach; rozbudowy rodzinnego/osiedlowego miejsca rekreacji i integracji.
  • Będę gospodarzem, wspierającym Wasze pomysły; wychodzącym z inicjatywami; nie będzie dla mnie problemem, gdy zajdzie taka potrzeba, nawet osobiście dotrzeć do Państwa z ważnymi dla nas informacjami;
  • Stworzę osiedlowy system komunikacji, dla informowania, budzenia inicjatyw społecznych i działania na rzecz naszego okręgu;
  • Będę ostrzegał i walczył z każdym, nawet tylko pomysłem niekorzystnym i zagrażającym mieszkańcom naszego okręgu, miasta i gminy.
  • Zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyście Państwo mieli świadomość, iż macie przeze mnie realny wpływ na zmiany jakie będą dokonywać się w naszym osiedlu, mieście i gminie.

 

Proszę o Państwa głos w wyborach samorządowych
21 października 2018r.

 

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *