JAN GRZYMAŁA 

Biogram Kandydata w wyborach samorządowych na stanowisko BURMISTRZA CZAPLINKA

 

Mam 38 lat, żonę i dwóch synów. Od urodzenia jestem związany z Czaplinkiem. Sprawy tego miasta nigdy nie były mi obce. Nawet mieszkając siedem lat w Inowrocławiu, moje myśli były zawsze skierowane na naszą „małą ojczyznę”. Wróciłem z rodziną do Czaplinka, wbrew powszechnemu mniemaniu, że to miasto obumiera i wszyscy z niego uciekają. Widzę w tym miejscu to, co czyni je niepowtarzalnym – jego ogromne walory.

Skończyłem studia wyższe na kierunku socjologia. Mam naturę społecznika, Ci, którzy mnie znają mogą mnie nazwać lokalnym patriotą. Nie wyobrażam sobie Czaplinka bez akcentowania w nim najważniejszych momentów naszej polskiej historii. Uważam, że należy się to naszym dzieciom oraz osobom starszym, które walczyły o naszą niepodległość. Jestem ogromnym zwolennikiem wspierania polskich rodzin. To one są filarem, dzięki nim kształtuje się nasza państwowość, nasza miłość do ojczystej ziemi. Jest to dla mnie motywacja do współorganizowania w Czaplinku Marszów dla Życia.

Czaplinek – to miasto z przyszłością. Uwierzmy w to wszyscy. Dzięki wspólnemu działaniu na rzecz jego dobra, możemy Czaplinek odzyskać na nowo. Sprawić, że stanie się ono jednym z tych wielu polskich miejsc, do których chce się wracać. Bądźmy z niego dumni.

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w wyborach dnia 21 października 2018 r.
Będę wdzięczny za każdy głos.